W lipcu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Integracyjne Dni Bronowic

Dodane 16.06.2019, 8:43

14 czerwca spotkaliśmy się z krakowską publicznością w Amfiteatrze na osiedlu Widok. Zjawiliśmy się tam dzięki zaproszeniu przez Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana oraz Dzielnicy VI Bronowice.

Mimo upałów nie zabrakło na pikniku słuchającej i oklaskującej nas publiczności. Wspaniale się z Państwem bawiliśmy.

Podczas naszego występu obecny był Wiceprzewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy VI Bronowice Pan Wojciech Litwicki, który na zakończenie koncertu skierował w naszą stronę kilka ciepłych słów.

Za zaproszenie, obecność i wspaniały odbiór serdecznie dziękujemy i liczymy na kolejne tak miłe spotkania.