W grudniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Październikowy koncert w Nidzie

Dodane 15.10.2019, 10:14
Na zdjęciu znajdują się trzy osoby. Jeden mężczyzna, który gra na basie, i dwie kobiety. Jedna stoi, śpiewa, a druga siedzi.

11 października spotkaliśmy się z Państwem w sanatorium „Nida” w Busku-Zdroju. Był to bardzo udany koncert.

Tak roześmianej, rozklaskanej i rozśpiewanej publiczności nie mieliśmy już dawno. Sprawiliście nam Państwo swoją obecnością ogromną radość.

Ten wieczór po raz kolejny upewnił nas, że muzyczne działania mają sens i ogromną moc.

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych koncertach.