W listopadzie na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Piknik Rodzinny w Sidzinie

Dodane 23.06.2019, 13:41
Kobieta stoi, śpiewa, obok niej stoi druga kobieta, w dłoni trzyma mikrofon. Za nimi trzech mężczyzn grających na instrumentach.

W sobotę 22 czerwca bawiliśmy się razem z Państwem podczas pikniku rodzinnego w Sidzinie. Mogliście Państwo korzystać ze wszystkich przygotowanych przez organizatorów atrakcji, słuchając przy okazji dobrej muzyki w naszym wykonaniu.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i poczęstunek i mamy nadzieję, że spotkaliśmy się podczas tej imprezy nie po raz ostatni.