Przedświąteczne spotkanie z Dobrymi Duchami naszej Fundacji

Dodane 23.12.2019, 20:53
Przy stolę siedzi 10 osób, wszyscy się uśmiechają.

20 grudnia odbyło się spotkanie przedświąteczne, na którym mogliśmy złożyć życzenia wszystkim najczęściej nam pomagającym.

Fundacja Artystyczna Cantito zasiadła przy wspólnym stole ze szczególnie drogimi nam ludźmi z rodzin i z oddanymi przyjaciółmi, aby podziękować im za obecność.

Doskonale wiemy, że bez nich nie odbywałyby się nasze koncerty, nie bylibyśmy dobrze zorganizowani, nie moglibyśmy nigdzie dojechać, nie dodawalibyśmy zdjęć i filmów na naszych stronach….

Są wspaniali, otwarci na nasze potrzeby i zawsze życzliwi.

Nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez nich i chcemy wykorzystywać wszystkie okazje, aby ich docenić i spędzić z nimi czas.

Wiemy, że z waszym wsparciem nasza fundacja będzie pomagała muzyką jeszcze przez wiele lat.

Z serca Wam dziękujemy!