W grudniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Zaczynamy nowy sezon koncertowy w sanatorium "Krystyna"

Dodane 11.09.2019, 10:22
Na zdjęciu znajduje się 6 osób. Trzy kobiety (jedna śpiewa, pozostałe siedzą na krzesłach) oraz trzech mężczyzn. Pierwszy gra na gitarze basowej, drugi na cajonie, a trzeci na pianinie elektrycznym.

Nowy sezon koncertowy rozpoczęliśmy 6 września w sanatorium „Krystyna” w Busku-Zdroju.

Przywitała nas tam rozentuzjazmowana publiczność w ilościach, jakie marzą się każdemu artyście. Śpiewało się wspaniale.

Dziękujemy za gromkie oklaski, dobre słowa i łzy wzruszenia. Brawa zwłaszcza należą się obecnym na sali panom, ponieważ poświęcili mecz polskiej reprezentacji, aby spotkać się z nami i posłuchać starych dobrych piosenek.

Cieszymy się ogromnie, że możemy już po wakacjach do Państwa powrócić, pełni zapału i nowej energii.