W lutym na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Integracyjne Dni Bronowic

Dodane 24.09.2020, 10:34
Na scenie znajduje się 6 osób (3 kobiety i 6 mężczyzn). Jeden mężczyzna gra na basie, drugi na cajonie, a trzeci na pianinie elektrycznym. Na środku sceny stoją kobiety, jedna z nich śpiewa.

19 września na zaproszenie Centrum Młodzieży im. Henryka Jordana zaśpiewaliśmy na pikniku z okazji Integracyjnych Dni Bronowic.

Był to nasz pierwszy koncert po półrocznej przerwie spowodowanej pandemią, tym bardziej dla nas wyjątkowy i poruszający.

Dziękujemy Państwu, że przyszliście nas posłuchać, entuzjastycznie nas przyjęliście i nagradzaliście oklaskami, podgrzewając plenerową atmosferę.

Mamy nadzieję na spotkanie w przyszłym roku.