Nasza Fundacja musi kupić busa!

Dodane 20.03.2020, 20:25
Zdjęcie z koncertu. Na scenie 3 kobiety i 3 mężczyzn. Kobiety śpiewają, a mężczyźni grają na instrumentach: Pianino elektryczne, cajon i gitara basowa. Na górze zdjęcia napis: Prosimy o Twój 1% Dzięki Tobie będzie mogła trwać nasza muzyczna przygoda. Na dole: KRS: 0000424570 fundacjacantito.pl/1procent

Szanowni Państwo!

Postaramy się krótko, ale prosimy przeczytajcie do końca.

Jesteśmy w ciężkim położeniu. Stoimy przed bardzo trudną decyzją i potrzebujemy Waszej pomocy.

Kochamy muzykę i występy na scenie dla wspaniałej publiczności, którą spotykamy w różnych uzdrowiskach i sanatoriach w Polsce. Ponieważ w większości są to ludzie schorowani, nasze koncerty zawsze były darmowe i chcemy, żeby tak pozostało. Koszty przejazdów jednak z roku na rok rosną. Jest to spowodowane wieloma czynnikami, a z racji tego, że jako osoby niewidome sami nie mamy swoich samochodów i nie możemy prowadzić, musimy liczyć na życzliwość i czas innych ludzi.

Obecnie w naszym składzie jest 6 osób, co sprawia, że potrzebujemy  dwóch samochodów i dwóch kierowców. Koszty paliwa w takiej sytuacji również są dwukrotnie większe.

Dodatkowo na początku naszej działalności chcąc pomniejszyć wydatki zainwestowaliśmy we własny sprzęt nagłaśniający, żeby za każdym razem nie trzeba było płacić firmie zewnętrznej  za jego wypożyczenie.

Możecie się teraz zastanawiać, skoro Wam tak ciężko, to po co to robicie? Tak jak pisaliśmy na początku, kochamy muzykę, zainwestowaliśmy bardzo dużo czasu w to aby rozwinąć się muzycznie. Wielu z nas dzięki Fundacji zaczęło uczyć się grać na instrumentach, szkolić warsztat wokalny, a nawet douczać się realizacji dźwięku, tak by nasze koncerty były jeszcze lepsze i piękniejsze. Szkoda nam naszej pracy i bardzo nie chcielibyśmy być zmuszeni do zaprzestania tego, co nam i publiczności sprawia tyle radości.

Dlatego stwierdziliśmy, że musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby kupić własnego busa.

Dzięki temu:

•  wszyscy zmieścimy się w 1 samochód z całym sprzętem,
  • nie będziemy musieli angażować czasu tylu ludzi,
  • zagramy jeszcze więcej koncertów,
  • pomyślimy o poszerzeniu naszego składu,
  • przestaniemy obawiać się, że któryś z naszych występów zostanie odwołany.

Obecnie mamy 10 000 złotych i potrzebujemy jeszcze około 25 000 zł, aby:

• kupić używany samochód 9-osobowy w dobrym stanie,
  • opłacić koszty związane z jego utrzymaniem,
  • móc zapłacić za miejsce parkingowe,

Wiemy, że przez rok będziemy w stanie naszą ciężką pracą zarobić na kolejne lata działalności.

W związku z tym w tym roku planujemy na zakup busa przekazać:

1. Całą zbiórkę 1%.
  2. Przekazać pieniądze ze zbiórki publicznej, która niebawem zostanie uruchomiona.
  3. Większość pieniędzy ze zbiórek podczas koncertów, które zostaną nam  po odliczeniu kosztów.

Prosimy Was o pomoc!

1. Przekażcie nam swój 1% za ubiegły rok. Informacje, jak to zrobić, znajdziecie pod tym adresem.
  2. Udostępnijcie ten post wszystkim swoim bliskim i znajomym.
  3. Powiedzcie o naszej prośbie każdemu, komu tylko możecie.
  4. Jeśli chcielibyście rozdać nasze ulotki, możemy Wam je wysłać. W tej kwestii prosimy o kontakt.

Jeśli podoba Wam się to, co robimy, jesteście przekonani że warto nam pomóc prosimy, nie czekajcie i zróbcie to!

Będziemy wam za to ogromnie wdzięczni!

Dziękujemy, że przeczytaliście do końca:

Agnieszka

Ela