W sierpniu na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Prosimy o Twój 1%. Dzięki Tobie będzie mogła trwać nasza muzyczna przygoda.

Playlista koncertowa

Dodane 20.03.2020, 19:20

Szanowni Państwo!
Od kilku długich dni siedzimy w domu, jak większość społeczeństwa. Nie koncertujemy, nie organizujemy warsztatów, mając nadzieję, że taką postawą przyczynimy się do szybszego zwalczenia wirusa, który rozprzestrzenił się na całym świecie, dezorganizując plany nas wszystkich.

Gorąco wierzymy, że muzyka ma w sobie coś pokrzepiającego, dlatego stworzyliśmy koncertową playlistę. Mamy nadzieję, że doda Wam sił i wiary w oczekiwaniu na lepszy czas.

W dalszym ciągu prosimy Was o 1%, a także wspieranie przez formularz darowizny na naszej stronie.

Dbajcie o siebie i miłego słuchania.