W październiku na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj nas dowolną kwotą.

Po raz pierwszy z zespołem w przedszkolu

Dodane 16.02.2020, 11:01

Kolorowa sala przedszkola. Trzech mężczyzn gra na instrumentach - pianino, cajon, gitara basowa, słuchają ich przedszkolaki siedzące na dywanie. Wszystkiemu przyglądają się trzy Panie, wśród których jest Prezes naszej fundacji.

Otrzymaliśmy prośbę, żeby pomóc dzieciakom zaaranżować i nagrać specjalną piosenkę na konkurs oraz przeprowadzić warsztaty muzyczne, dlatego w środę, 12 lutego br., z naszym zespołem, gościliśmy w przedszkolu nr. 136 w Krakowie.

Monika Flaga, jako fantastyczny pedagog, ćwiczyła z malutkimi artystami piosenkę autorstwa Anny Pilarskiej przygotowywaną na konkurs ekologiczny, a nasza sekcja instrumentalna w składzie: Adrian, Karol i Mateusz miała przyjemność akompaniować do tego utworu.

Po krótkiej rozśpiewce bez problemów udało się zarejestrować piosenkę. Dzieci spisały się na medal :).

Potem przedszkolaki oglądały przyniesione przez nas instrumenty, próbowały na nich grać. Radości nie było końca.

Było to dla nas bardzo ciekawe doświadczenie i być może zainspirowało nas do przyszłych działań ;)

Dziękujemy za możliwość sprawdzenia się w nowej roli.