W październiku na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj nas dowolną kwotą.

Występ podczas koncertu Szkoły Wokalno - Aktorskiej

Dodane 20.02.2020, 14:23
Kobieta przygotowuje się do występu, towarzyszy jej trzech mężczyzn grających na intrumentach: fortepian, cajon i gitara basowa

W środę, 19 lutego, mieliśmy przyjemność wystąpić podczas koncertu słuchaczy drugiego i trzeciego roku Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie. Odbył się on w Centrum Kultury Podgórze przy ul. Sokolskiej 13.
Monika Flaga, która jest absolwentką szkoły, wraz z towarzyszeniem fundacyjnego zespołu zaprezentowała dwa utwory: "Rebeka" i "Ech mała". Nasz występ został bardzo ciepło przyjęty, a publiczność energicznie podrygiwała w takt piosenek.
Dodatkowo nasza fundacja udostępniła cały sprzęt nagłaśniający, a Adrian Wyka zasiadł za nowym stołem mikserskim i dbał o dobrą słyszalność zarówno wszystkich wykonawców na scenie jak i dla całej publiczności.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie.
Polecamy się na przyszłość.

Jeśli chcieliby Państwo, żebyśmy zagrali na jakiejś imprezie, prosimy o kontakt.