W grudniu na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj nas dowolną kwotą.

Z Narodzenia Pana - nasza najnowsza płyta na Święta Bożego Narodzenia

Dodane 18.12.2020, 13:30

Szanowni Państwo,
Z dumą prezentujemy nasze najnowsze dzieło.
Płyta „Z Narodzenia Pana” jest zapisem audio V Wielkiego Koncertu Kolędowego.
Podczas koncertu wykonane zostały głównie tradycyjne polskie kolędy w przemyślanych nowoczesnych aranżacjach, stworzonych przez podopiecznych fundacji.
Poza ogromnym zaangażowaniem wykonawców, na szczególną uwagę zasługuje wielogłosowa oprawa prezentowanych utworów. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy TUTAJ.
Z ogromną radością dzielimy się z Państwem tym materiałem. Chcemy go rozpowszechnić mimo trudnego czasu pandemii pokazując, że jesteśmy, działamy i nie przestaniemy dla Was grać i śpiewać.
Płyta jest naszym prezentem dla wszystkich którzy, mimo ciężkich czasów, nas wspierają.
Każdy, kto wspomoże nas darowizną od 30 zł w górę, otrzyma ją od nas w podziękowaniu za okazane serce.
Dodatkowo na podany adres mailowy prześlemy link do pobrania płyty w wersji cyfrowej.
Po wpłaceniu darowizny prosimy o informację na nasz adres mailowy na jaki adres* mamy wysłać nasz prezent.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogła się ukazać:
Nagrania - Manufaktura Dźwięku
Mix i mastering - Stam Studio - metal and rock music workshop
Projekt okładki - Tomasz Flaga
Druk i tłoczenie - Drukarnia i wydawnictwo płytowe EKB
Będziemy szczęśliwi, jeśli nasza płyta znajdzie się wśród prezentów pod Państwa choinką.

* Przekazane dane osobowe będą użyte jedynie do zrealizowania wysyłki.