Piknik rodzinny - gramy po dłuuugiej przerwie :)

Dodane 04.09.2021, 21:07
Scena w plenerze. Na niej dwie kobiety i trzech mężczyzn.

Dziś nasza fundacja miała wspaniały dzień, ponieważ wreszcie mogliśmy dla Państwa zagrać i zaśpiewać. Koncert odbył się w Centrum Sportu i Kultury "Sidzina". Był to rodzinny piknik w plenerze. Cieszymy się niezmiernie, że byliśmy jedną z atrakcji.

Dziękujemy za wielką wspólną radość i oklaski. Pięknie świecące słońce dopingowało nas we wszystkich wykonaniach, zwłaszcza premierowych.

Najchętniej śpiewaliśmy przygotowane podczas pandemii nowości, którymi były na przykład "Trzy pierścienie" Alicji Majewskiej czy Księżyc nad Juratą" Ani Wyszkoni.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia za rok!