Płyta "Z Narodzenia Pana" już dostępna w serwisach streamingowych!

Dodane 20.12.2021, 18:23
Okładka płyty Z Narodzenia Pana - Słuchaj

Z radością informujemy, że nasza kolędowa płyta „Z Narodzenia Pana” jest już dostępna we wszystkich serwisach Streamingowych!

Od teraz bez przeszkód możecie Państwo słuchać naszych kolęd na przykład w samochodzie; w drodze na święta lub po prezenty. Podczas sprzątania i gotowania pyszności dla bliskich, w trakcie rodzinnych spotkań przy wigilijnym stole czy świątecznym obiedzie.

Wszędzie tam, gdzie macie z sobą urządzenia mobilne.

Możecie także zupełnie bezpiecznie zarażać tymi pięknymi dźwiękami swoje rodziny, takiego infekowania nigdy za wiele i przynosi wspaniałe efekty.

Jesteśmy dumni z miłego przedświątecznego prezentu i cieszymy się, że możemy razem z Państwem powrócić do tamtego koncertu, kiedy następny czeka na nas już za chwilę, na progu nowego roku, a my z przyjemnością szlifujemy ostatnie szczegóły.

Aby posłuchać, należy kliknąć w okładkę płyty powyżej.