Podsumowanie 2021 r.

Dodane 30.12.2021, 19:43

Szanowni Państwo,

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku. Czas podsumować nasze działania.

Mimo trudnej sytuacji pandemicznej nadal robiliśmy wszystko, aby koncertować dla Państwa jak najczęściej i dzielić się naszą muzyką. Było to bardzo trudne, ale czasem szczęście nam sprzyjało i kilka spotkań z publicznością mogło się odbyć.

Co dokładnie się wydarzyło?

• Z racji braku możliwości koncertowania, przez pierwszą połowę roku nagrywaliśmy dla Państwa znane i lubiane piosenki, udostępniając je do odsłuchania w internecie. Nie poddawaliśmy się i szukaliśmy wszelkich sposobów dotarcia do naszej publiczności.
  • We wrześniu stanęliśmy wreszcie na scenie, podekscytowani spotkaniem z Państwem po długiej przerwie. Był to niezwykle radosny i pełen nadziei na powrót normalności koncert. Okazją do śpiewania i grania stał się Piknik Rodzinny w Sidzinie.
  • Również we wrześniu modliliśmy się razem z Państwem podczas oprawy mszy świętej w Sanktuarium Jana Pawła II Wielkiego. Następnie zagraliśmy bardzo ciepło przyjęty koncert. Dziękujemy za zaproszenie tamtejszemu Duszpasterstwu Osób Niepełnosprawnych.
  • Ostatnią dobrą wiadomością tego roku było pojawienie się naszej kolędowej płyty „Z Narodzenia Pana” w serwisach streamingowych. Dzięki temu możecie Państwo kolędować z nami, gdzie tylko zechcecie.

Poza muzycznymi wydarzeniami w tym roku mogliśmy również liczyć na Państwa wsparcie finansowe.

Z serca dziękujemy wszystkim osobom prywatnym, które o nas pamiętały. Jest to naprawdę ważne i cenne, że możemy na Państwa liczyć w tak trudnym dla muzyków czasie.

Dzięki temu, że przekazaliście nam jeden procent podatku, otrzymaliśmy 5523,2 zł.

Serdecznie każdemu z Państwa dziękujemy, obiecując pamięć, modlitwę i dobre myśli kierowane w Waszą stronę. Bez Was nie byłoby naszej muzyki.

Wierzymy w to, że w nadchodzącym 2022 r. będziemy częściej się z Państwem spotykać, grać i śpiewać dla Was z radością i zaangażowaniem, bo po to istnieje Fundacja Artystyczna Cantito.

Na koniec przyjmijcie Państwo od wszystkich pracowników i podopiecznych życzenia samego dobra: zdrowia, powodzenia we wszystkich działaniach i planach, bliskich obok siebie, dużo uśmiechu i spełnienia marzeń.

Niech Nowy Rok będzie dla nas łaskawy

Szczęśliwego i muzycznego Roku Nowego!