W październiku na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj nas dowolną kwotą.

Życzenia Wielkanocne

Dodane 02.04.2021, 10:52

Drewniana powierzchnia, na niej leży gniazdko, w którym znajdują się dwa jajka, trzecie leży poza nim. Gniazdo jest przystrojone baziami. Na tym tle jest napisane: Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu zdrowia, które jest teraz tak istotne. Nadzieję niech przyniesie wiosna, a serca radośnie budzą się do życia.  Niech na każdym kroku i we wszystkich decyzjach błogosławi Was i strzeże Zmartwychwstały Jezus Chrystus. Spokoju, szczęścia i dobrego czasu z bliskimi. Pamiętajcie o nas i dbajcie o siebie nawzajem.