W maju na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Prosimy o Twój 1%. Dzięki Tobie będzie mogła trwać nasza muzyczna przygoda.

Wojna w Ukrainie

Dodane 02.03.2022, 14:29

🇺🇦💙💛

Kochani,

to, co dzieje się od 7 dni za naszą wschodnią granicą jest nie do pojęcia ludzkim umysłem. Od tygodnia z niepokojem i smutkiem śledzimy doniesienia z Ukrainy.

Odwaga, waleczność i zaangażowanie tego Bohaterskiego Narodu w tej strasznej chwili napełnia nasze serca nadzieją.

W trakcie naszych wszystkich wydarzeń zawsze stawialiśmy na przekazywanie prostych prawd o miłości, nadziei, solidarności.

Nasza Fundacja od lat to miejsce realizacji naszych pasji, dlatego aby istnieć wspieramy ją także z własnych prywatnych budżetów.

Z powodu ograniczeń statutowych nie możemy wspierać finansowo pomocy dla uciekających ludzi z terenu wojny.

Mając na uwadze ogromne potrzeby w tym czasie, podjęliśmy decyzję, że część finansowego wsparcia, które do tej pory wykorzystywane  było na utrzymanie naszej fundacji, prywatnie przekazujemy na różne zbiórki pomocowe dla Ukrainy.

Obserwujemy w tym trudnym czasie, jak dużo dobra okazujecie i bardzo dziękujemy za Wasze ogromne serce.   Zachęcamy do dalszej pomocy.

Niech żyje wolna ukraina.

Хай живе вільна Україна.