Zapraszamy na koncert kolęd pt. Gwiazda wschodzi, Chrystus się rodzi

Dodane 27.12.2022, 22:30
Plakat zapraszający na koncert kolęd

Fundacja Artystyczna Cantito zaprasza na koncert pt. "Gwiazda wschodzi, Chrystus się rodzi". Wydarzenie odbędzie się 8 stycznia 2023 r. o godzinie 17.00 w auli Jana Pawła II przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia - ul. Świętej Siostry Faustyny 3 w Krakowie.

Podczas koncertu usłyszycie Państwo polskie kolędy i pastorałki w nowych, ciekawych aranżacjach. Utwory będą śpiewane solo, ale także w wielogłosie. Gwarantujemy, że to będzie niezapomniany, wzruszający wieczór!

Wydarzenie na Facebooku.

Zapraszamy!