W czerwcu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Czarny Alibaba na bis w Solcu

Dodane 06.04.2019, 15:24

5 kwietnia po raz kolejny spotkaliśmy się z Państwem w Solcu-Zdroju. Koncert bardzo przypadł naszej publiczności do gustu. Okazała się ona wyjątkowo muzykalna. Pięknie śpiewali Państwo zarówno z nami, jak i sami, ponieważ wszystkie piosenki były wam dobrze znane i przez was lubiane.

Wyjątkowym akcentem koncertu stał się wybór bisu, który tym razem zostawiliśmy naszym słuchaczom. Chętnie się go Państwo podjęli. Spośród piosenek krakowskiej, warszawskiej i takiej, którą śpiewają wszyscy, jak łatwo się domyślić, wybrana została najpopularniejsza. I oczywiście z zaangażowaniem wspólnie zaśpiewana.

Dziękujemy Państwu za niezwykle sympatyczne spotkanie.