We wrześniu na działalność fundacji potrzebujemy 6000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
WSPIERAM!

Jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj nas dowolną kwotą.

Czerwcowo w Solcu i Busku

Dodane 26.06.2017, 16:03

23-25 czerwca po raz kolejny mieliśmy przyjemność koncertować w Solcu i Busku-Zdroju. Gościnne uzdrowiska: Solec, Nida i Marconi zagwarantowały nam tym razem wyjątkowo zaangażowaną publiczność – rozklaskaną i rozśpiewaną. Było nam niezmiernie miło spędzić z Państwem te muzyczne godziny. Bardzo się cieszymy, że pomimo pięknej, letniej pogody chcecie Państwo przychodzić na nasze koncerty. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy w tym sezonie jeszcze za dwa tygodnie.

Do zobaczenia!