Wrześniowe śpiewanie w Solcu

Dodane 19.09.2023, 11:31
Zdjęcie przedstawia zespół muzyczny występujący na scenie z bordową kurtyną w tle i drewnianą podłogą. Zespół składa się z pięciu osób.  Monika i Agnieszka mają na sobie czerwone sukienki, natomiast Adrian, Mateusz i Karol błękitne koszule.i Grają na różnych instrumentach, takich jak gitara, keyboard i cajon. Dziewczyny śpiewają do mikrofonów. Po prawej stronie sceny znajduje się baner z logiem, nazwą i adresem strony internetowej. Na pierwszym planie zdjęcia widać część widowni.

15 września z wielką radością zagraliśmy dla Państwa kolejny koncert w Solcu -Zdroju. Jak zwykle zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci. Dziękujemy za wspólne śpiewanie, dużo uśmiechu, dobre słowa pod naszym adresem. Cieszymy się, że te nasze muzyczne spotkania są tak dla nas, jak i dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

Mamy nadzieję, że już wkrótce znowu się spotkamy.