Koncerty w Rabce Zdrój i Solcu-Zdroju

Dodane 20.07.2023, 12:41
Sala koncertowa. Na scenie, w centrum zdjęcia, stoją dwie kobiety w jasnych sukienkach śpiewające do mikrofonów. Za nimi troje instrumentalistów. OD lewej strony basista siedzi na krześle, ubrany w błękitną koszulę z krótkim rękawem. Za kobietami na Cayonie, czyli pudle rezonansowym siedzi mężczyzna w błękitnej koszuli z krótkim rękawem. Rękami wybija rytm na instrumencie. Po prawej stronie na klawiszach gra mężczyzna ubrany w białą koszule z krótkim rękawem. Za muzykami znajduje się bordowa kurtyna. Przed sceną, umiejscowieni w dolnej, centralnej części zdjęcia, na krzesłach siedzą widzowie wpatrzeni w muzyków. Po lewej stronie, przed sceną znajduje się rozwijany (Roll-UP) z danymi fundacji, nad nim wisi zielona roślina w doniczce.

13 i 14 lipca mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym "SanVita" w Rabce-Zdroju i Uzdrowisku "Solec" w Solcu-Zdroju.

Na obu koncertach dopisała tłumnie wspaniała publiczność.

Dziękujemy za wspólne śpiewanie, oklaski, dobre słowa. Doskonale powrócić do cyklicznego grania i śpiewania dla Państwa, przecież po to się rozwijamy i to za sprawą Państwa muzyka cieszy nas najbardziej.

Mamy nadzieję, że niedługo znowu będziemy mogli razem z Państwem pośpiewać.

Do zobaczenia wkrótce.