Kolędowanie z Przyjaciółmi w Barce

Dodane 24.01.2024, 15:42
Na zdjęciu osiem osób stojących w rzędzie na scenie, w tym nasi muzycy. Od lewej strony: - Młody mężczyzna w czarnym garniturze i krawacie. - Biskup w czarnej sutannie z białym kołnierzykiem i krzyżem na piersi. - Kobieta w niebieskiej sukience z długim rękawem. - Kobieta w czarnej sukience z białymi kropkami i długim rękawem. - Młoda kobieta w granatowej sukience z falbankami. - Młody mężczyzna w czarnym garniturze i białej koszuli. - Starsza kobieta w jasnej sukience z kwiatowym wzorem. - Ksiądz kustosz w czarnej sutannie z białym kołnierzykiem. Wszyscy uśmiechają się do kamery. Trzy osoby trzymają zielone torby z prezentami. W tle widać choinkę i ekran z projekcją napisu "SANKTUARIUM ŚW. JANA PAWŁA II WIELKIEGO". Na scenie znajduje się również sprzęt muzyczny, w tym mikrofony i kable.

21 stycznia, mieliśmy przyjemność kolędować dla Duszpasterstwa Osób z Niepełnosprawnościami „Barka” działającego przy Sanktuarium św. Jana Pawła II Wielkiego w Krakowie.

To spotkanie z tymi, których możemy już śmiało nazywać przyjaciółmi, bardzo nas ucieszyło. Regularnie wracamy, żeby pomagać muzyką tym wspaniałym ludziom, zwłaszcza że nasz perkusista Mateusz Popis należy do tego właśnie duszpasterstwa na co dzień.

Dziękujemy za zaproszenie, pyszny poczęstunek i upominki pani Barbarze i wszystkim rodzinom osób z niepełnosprawnościami. Wasza życzliwość i zaangażowanie bardzo nas wzruszają.

Dziękujemy za wspólne cudowne, gromkie i radosne kolędowanie. Świetnie gra się i śpiewa, kiedy nie trzeba publiczności długo namawiać do współpracy. Mamy nadzieję, że będziemy spotykać się jak najczęściej i spontanicznie wyśpiewywać razem chwałę Pana.

Dziękujemy również za zaproszenie, ciepłe przyjęcie i życzliwość księdzu kustoszowi Tomaszowi Szopie.

Księdzu biskupowi Robertowi Chrząszczowi wdzięczni jesteśmy za błogosławieństwo, wiele dobrych słów pod naszym adresem i umocnienie nas w pożyteczności naszych muzycznych działań.

Czekamy na kolejne miłe spotkanie w niedalekiej przyszłości.