Podsumowanie roku 2023 w naszej fundacji

Dodane 13.01.2024, 14:19
Grafika przedstawia bogaty koloryt i dynamikę fundacji muzycznej, z centralnie umieszczonym kluczem wiolinowym, otoczonym przez różnorodne symbole muzyki, wspólnoty i wzrostu. W tle widoczne są figury ludzi, instrumenty, nuty muzyczne i elementy wskazujące na rozwój, takie jak rośliny i koła zębate. Styl grafiki jest ciepły i przyjazny, oddający ducha świętowania i refleksji na koniec roku.

Szanowni Państwo,

Dobiegł końca rok 2023. Kolejny rok naszej artystycznej pracy. Najwyższy czas podsumować go w słowach i liczbach.

Jesteśmy szczęśliwi, że spotykaliśmy się z Państwem na koncertach, mogąc dzielić się muzyką, pasją i radością. Także chętnie bierzemy udział w koncertach naszych podopiecznych, bo ich rozwój ogromnie nas raduje.

A co działo się konkretnie?

• Przez cały rok na naszych platformach społecznościowych promowaliśmy nagrania z wcześniejszych koncertów, aby mogły dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców i pokazać im naszą działalność.
  • 8 stycznia zagraliśmy wspaniały VI Koncert Kolęd pod tytułem „Gwiazda wschodzi, Chrystus się rodzi”. Odbył się on w Auli św. Jana Pawła II przy kościele Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach. Na to huczne wydarzenie czekamy niecierpliwie cały rok. Satysfakcja jaka wiąże się z udanym występem i liczną Państwa obecnością jest dla nas bezcenna.
  • 15 stycznia z radością kolędowaliśmy wraz z Duszpasterstwem Osób Niepełnosprawnych „Barka” działającym przy Sanktuarium św. Jana Pawła II Wielkiego w Krakowie. To wzruszające, piękne spotkanie, którego gościem honorowym był ksiądz kardynał Stanisław Dziwisz.
    Serdecznie za nie dziękujemy.
  • Przez cały styczeń na Youtube i Facebooku fundacji publikowaliśmy nagrania z VI koncertu kolędowego, aby promować to piękne wydarzenie i wracać z Państwem do kolęd, które na nim zabrzmiały.
  • W lutym, marcu i kwietniu prosiliśmy wszystkich, którym zależy na naszej działalności o przekazanie nam 1,5 procenta swojego podatku. Jak zwykle stanęli Państwo za nami murem, za co jesteśmy niezwykle wdzięczni.
  • 3 czerwca gościliśmy w parafii PW. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kościele Rektoralnym księży Salezjanów w Krakowie. Z wielkim wzruszeniem oprawialiśmy mszę świętą pierwszokomunijną dzieci z niepełnosprawnościami. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na tak piękną, wzruszającą uroczystość.
  • 13 i 14 lipca mieliśmy przyjemność spotkania Państwa na koncertach w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „SanVita” w Rabce-Zdroju i Uzdrowisku „Solec” w Solcu-Zdroju. Były to wspaniałe koncerty.
  • 15 września po raz kolejny z radością graliśmy i śpiewaliśmy w Uzdrowisku „Solec” w Solcu-Zdroju. Zawsze jesteśmy tam życzliwie i ciepło przyjmowani, dziękujemy.
  • 18 listopada zostaliśmy zaproszeni do audycji Lidii Jazgar „Wieczór Galicjowy” w radiu Kraków, gdzie mogliśmy opowiadać o naszej działalności i korzyściach, jakie z niej płyną dla nas i Państwa.
  • 15 grudnia świętowaliśmy wraz z naszą podopieczną Agnieszką premierę jej płyty Dobry wiatr, było to radosne wydarzenie dla nas wszystkich.

Państwa obecność z nami i pomoc finansowa w minionym roku była dla nas niezwykle ważna i bezcenna. Myślimy o Państwu ciepło, modlimy się i zawsze pamiętamy, bo bez Państwa nasza działalność nie mogłaby istnieć.

• Dziękujemy za przekazanie nam 1,5 procenta podatku w wysokości 7875 zł i 20 gr.
  • Dziękujemy także za środki ze zbiórek publicznych w wysokości 3510 zł.

Wspaniale wiedzieć, że możemy na Państwa liczyć, a nasze koncerty będą dalej cieszyły nas wszystkich. Będziemy się rozwijali, przygotowywali nowy repertuar i jak najczęściej się z Państwem spotykali.

Z pewnością dobrze wykorzystamy te środki.

Prosimy: nie zapominajcie o nas również w 2024 roku.

Na koniec składamy Państwu serdeczne życzenia na ten rok. Zdrowia, wszelkiego szczęścia i pomyślności w planach i zamierzeniach.

Dobrych ludzi wokół, pięknej muzyki na co dzień oraz błogosławieństwa Bożego.

Pomagajmy razem muzyką, bo wspólnymi siłami uda nam się zrobić więcej.

Obyśmy mogli spotykać się jak najczęściej.

Do zobaczenia na szlakach!

Pięknego i muzycznego roku dwa tysiące dwudziestego czwartego!