Koncertowa majówka

Dodane 03.05.2016, 0:10

Drodzy Państwo,
Kolejny raz mieliśmy możliwość z naszą muzyką wystąpić dla szerszej publiczności i pomimo ciepła panującego w przyrodzie nasze koncerty spotkały się z zainteresowaniem i zostały bardzo pozytywnie odebrane.

Cztery osoby (dwóch mężczyzn, dwie kobiety) stoją, w dłoniach trzymają mikrofony. Mężczyzna, który stoi po lewej stronie kręci pokrętłami miksera. Mężczyzna stojący po prawej ma przed sobą klawisze.Mężczyzna gra na klawiszach. Obok niego, po jego lewej stronie, stoi roll up fundacji.

30 kwietnia zagraliśmy koncerty w Uzdrowisku „Goczałkowice” w Goczałkowicach-Zdroju oraz w Centrum Rekreacji i Rehabilitacji „JUBILAT” w Wiśle. Natomiast 1 maja w święto pracy, jak przystało na ludzi ciężko pracujących odwiedziliśmy po raz pierwszy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „ADAM”.
Były to fantastyczne koncerty i miłe spotkania. Naładowani dobrą energią wróciliśmy do Krakowa.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym te koncerty doszły do skutku.

Do zobaczenia i usłyszenia.