W maju na działalność fundacji potrzebujemy 10000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Koncerty w Krynicy-Zdroju już za nami

Dodane 21.04.2015, 10:13

W miniony weekend nasza Fundacja zorganizowała trzy koncerty: w Krynicy-Zdroju oraz w Muszynie.
Zagraliśmy w sanatorium uzdrowiskowym "Mielec", w sanatorium "Energetyk", a także w Muszynie w sanatorium "Wiarus".
Każdy z tych koncertów był wyjątkowy, ponieważ spotykaliśmy wspaniałych ludzi, dla których nasze koncerty stanowiły odskocznię od codzienności i dostarczały wiele emocji.
Bardzo dziękujemy Dyrektorom wszystkich tych miejsc za to, że mieliśmy możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, a wspaniałej publiczności za tak liczne przybycie oraz za wszystkie ciepłe słowa w naszym kierunku.
Granie dla Państwa jest zawsze wielką przyjemnością.

Dwie kobiety i dwóch mężczyzn śpiewa, w dłoniach trzymają mikrofony. Po prawej stronie stoi stół z mikserem.Kobieta stoi śpiewa, po jej prawej stronie siedzi kobieta i mężczyzna, mężczyzna ma przed sobą instrument klawiszowy. Po lewej stronie siedzi mężczyzna przy mikserze.