Górska promocja podopiecznych z Cantito

Dodane 18.08.2013, 14:23

W dniach 20-25 sierpnia br. nasza Fundacja organizuje kilkudniowy wyjazd zespołu Cantito do Zakopanego. Dzięki temu wyjazdowi nasi podopieczni będą mieli szansę promować siebie i swoją płytę, a także wypocząć w naszych uroczych Tatrach.
Będzie ich można posłuchać w lokalnej stacji radiowej, telewizji, a także przeczytać wywiad w gazecie.
Ponadto zapraszamy na słynne Krupówki, gdzie sprzedawana będzie płyta "Rzeki nadziei".
Wszystko to oczywiście dzięki wspaniałym Darczyńcom, bez których to przedsięwzięcie nie mogłoby dojść do skutku. Bardzo serdecznie dziękujemy oraz liczymy na dalsze wsparcie.

Zakończenie projektu Warsztaty artystyczne, wypoczynek z muzyką

Dodane 01.08.2013, 8:00

Nasza Fundacja od maja br. starała się pozyskać środki pieniężne na organizację specjalnie przygotowanych warsztatów muzycznych dla naszych podopiecznych z zespołu Cantito. Pierwotny projekt zakładał pozyskanie kwoty ponad 22 000 zł, która zapewniłaby wysoki poziom artystycznego przygotowania, jak i wypoczynku. Jednak w związku z mniejszym, od zakładanego, przychodem darowizn, nasz projekt został okrojony.

Finalnie w dniach 14-27.07.2013 odbyły się warsztaty muzyczne zespołu zorganizowane przez naszą Fundację. Podopieczni rozwijali swój talent, zarówno wokalny, jak i instrumentalny, a także integrowali się ze środowiskiem ludzi pełnosprawnych poprzez koncerty zagrane w kilku ośrodkach rehabilitacyjnych.
Cała ciężka praca podopiecznych została zwieńczona koncertem finałowym, który Zespół Cantito zagrał w ustrońskim amfiteatrze.
Fundacja Cantito serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które pomogły zorganizować i przeprowadzić warsztaty, a także wszystkie koncerty w Ustroniu Morskim.

Słowa podziękowania kierujemy na ręce wszystkich Ofiarodawców, dzięki którym ten wyjazd mógł dojść do skutku:
- dziękujemy Krakowskiemu Bankowi Spółdzielczemu przy ulicy Rynek Kleparski 8 za kwotę 1500 złotych oraz za coroczne wsparcie finansowe.
- dziękujemy Krajowej Radzie Spółdzielczej za kwotę 1000 złotych i coroczne wsparcie finansowe.
- dziękujemy Związkowi Lustracyjnemu Spółdzielni Pracy za kwotę 1000 złotych i coroczne wsparcie finansowe
- dziękujemy prywatnym darczyńcom, którzy łącznie podarowali nam 6800 złotych
Łączna kwota, jaka była potrzebna na zorganizowanie tego przedsięwzięcia to 8700 złotych. Środki, jakie zostały niewykorzystane będą przeznaczone na dalszą działalność Fundacji.

Fundacja Cantito wspiera V Bajkowy Dzień Dziecka w Wieliczce

Dodane 28.05.2013, 11:13

2 czerwca br. nasza Fundacja wraz z zespołem Cantito wesprze V Bajkowy Dzień Dziecka organizowany w Wieliczce. Jest to charytatywny rodzinny piknik. Będzie tam można posłuchać koncertu zespołu, wylosować ich płytę, a także ją zakupić.

Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do tej szczytnej akcji!

Fundacja Cantito pomaga uczennicy SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie

Dodane 28.05.2013, 10:38

Nasza Fundacja pomogła jednej z uczennic SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie. W dniach 21-23 maja br. odbywał się w Bochni Festiwal "Integracja malowana dźwiękiem". Agnieszka - uczennica Ośrodka została do niego zakwalifikowana. Nasza Fundacja wsparła finansowo podróż i pobyt Agnieszki oraz jej opiekunów. Był to dla niej ogromny zaszczyt, gdyż przez pierwsze dwa dni mogła uczyć się od najlepszych specjalistów, m.in: Adrianny Biedrzyńskiej, Marka Piekarczyka, Artura Barcisia, Doroty Osińskiej. W ostatnim dniu odbył się konkurs, w którym  otrzymała Ona dyplom oraz różne nagrody.

Gratulujemy!

Projekt warsztaty artystyczne, wypoczynek z muzyką

Dodane 10.05.2013, 10:11

Szanowni Państwo
Nasi podopieczni z zespołu Cantito, mają marzenie, aby wyjechać na wakacje na swoje warsztaty artystyczne do Ustronia morskiego. Pobyt ten, jak co roku będzie poświęcony ciężkiej pracy nad własnymi umiejętnościami wokalnymi, repertuarem, a także świetną okazją do odpoczynku nad polskim morzem.

Nasza fundacja stworzyła projekt, aby im to umożliwić, do tego jednak potrzebujemy państwa pomocy. Koszt takiego wyjazdu to ponad 22000 zł.
Wszystkie osoby chcące przyczynić się do rozwoju talentu zespołu Cantito, jak i umożliwić im odpoczynek poniżej znajdą cały projekt, z dokładnym opisem planowanego pobytu, szczegółowy kosztorys, oraz wszelkie informacje gdzie i jak należy dokonać wpłaty.
W tytule przelewu bardzo prosimy o wpisanie:
"Projekt warsztaty artystyczne, wypoczynek z muzyką"

Za każdą dokonaną wpłatę z góry bardzo serdecznie dziękujemy.

Życzenia! :)

Dodane 30.03.2013, 12:00

„Cokolwiek uczynicie jednemu z tych najmniejszych, mnie uczynicie".
Bóg okazał się dla nas życzliwy i bardzo Łaskawy, gdyż posłał Swego Syna na śmierć za nasze grzechy.
Niech te nadchodzące Święta Wielkanocne przyniosą Nam wiarę, nadzieję i miłość. Nauczmy się, nie, tylko w te Święta, być życzliwymi dla Boga i dla siebie nawzajem. Niech Zmartwychwstały obudzi w Nas, to co uśpione, albo ożywi to, co martwe i prowadzi przez życie w zdrowiu, radości i pokoju.

Podopieczni Fundacji odnoszą kolejny sukces!

Dodane 24.03.2013, 21:50

23 marca br. zespół Cantito zdobył nagrodę Grand Prix na IX Przeglądzie Pieśni Pasyjnej w Koziegłówkach. Jest to ogromny sukces dla zespołu, ale także dla Fundacji. To wspaniale mieć takich zdolnych podopiecznych. Życzymy zespołowi kolejnych sukcesów.

Sukces zespołu Cantito w Będzinie

Dodane 22.01.2013, 11:50

Nasi podopieczni zespoł Cantito, na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie, zdobyli II miejsce w kategorii zespołw wokalnych oraz wyróżnienie za najlepsze wykonanie kolędy współczesnej "Uciekali". Festiwal odbywał się w dniach 17-20 stycznia br.

Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy!

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Starsze >>