Majowo koncertowo w Solcu i Busku

Dodane 30.05.2017, 10:14

26 i 27 maja zagraliśmy trzy bardzo udane koncerty w Solcu i Busku-Zdroju, w uzdrowiskach Solec, Marconi i Nida.

Motywem przewodnim naszych spotkań było święto wszystkich mam, którym Adrian Wyka z radością dedykował piękną krakowską piosenkę z repertuaru Marka Grechuty „Będziesz zbierać kwiaty”.

Niestety z przyczyn zdrowotnych nie było z nami wspaniałej konferansjerki, wokalistki i prezes fundacji Moniki Flagi, co zdarzyło się po raz pierwszy od wielu lat. Wszystkim nam jej bardzo brakowało. Mamy nadzieję, że na czerwcowe koncerty wróci w pełni sił fizycznych i wokalnych.

Dziękujemy cudownej publiczności, wypełniającej sale po brzegi. Dostajemy od Państwa mnóstwo cennej energii, nabieramy motywacji do dalszego działania. Spędzany wspólnie czas podczas koncertów i słuchanie wielu ciepłych słów uznania jest dla podopiecznych fundacji prawdziwą przyjemnością.

Do zobaczenia w czerwcu!