W maju na działalność fundacji potrzebujemy 10000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Św. Mikołaj w Busku i Solcu-Zdroju

Dodane 10.12.2015, 14:14
Scena widziana z oddalenia. Publiczność patrzy na scenę, na której znajdują  się cztery osoby – dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Mężczyzna znajdujący się na scenie po lewej stronie siedzi przy fortepianie, pozostali stoją.  Występujący mają na sobie drobne mikołajowe akcenty.Na scenie znajdują się  cztery osoby – dwóch mężczyzn, dwie kobiety. Mężczyzna znajdujący się na scenie po prawej stronie gra na klawiszach, pozostali stoją, trzymają w dłoniach mikrofony. Wszyscy mają na sobie drobne akcenty mikołajowe. Pod sceną stoi pani, która jest przebrana za Mikołajkę.

W mikołajkowy weekend 4-6 grudnia muzyczne drogi zawiodły nas do naszego ulubionego Buska i Solca-Zdroju. W piątek zagraliśmy bardzo sympatyczny koncert w Sanatorium „Nida”. Jednak prawdziwa muzyczna kulminacja miała miejsce w niedzielę 6 grudnia. Podczas dwóch koncertów w Sanatorium „Marconi” oraz Uzdrowisku „Solec” na nasz koncert przyszło wiele ludzi, którzy chcieli posłuchać polskich znanych piosenek w naszym wykonaniu. W związku z szczególnym dniem w naszym repertuarze znalazło się także kilka utworów okołoświątecznych, które w niezwykły sposób wkomponowały się w wyjątkowość tego dnia. W sanatorium „Marconi” na zakończenie koncertu otrzymaliśmy poczęstunek oraz drobne upominki, natomiast w Uzdrowisku „Solec” przyszedł do nas sam św. Mikołaj w osobie Pani Pauliny. Po koncercie rozmawiając i odpoczywając jedliśmy pyszne ciasto i popijaliśmy gorącą herbatę.

Bardzo serdecznie dziękujemy władzom powyższych sanatoriów za to, że przyjmują nas u siebie. Dziękujemy Pani Paulinie, Pani Asi i Pani Alicji za pomoc w organizacji koncertów, a w szczególności dziękujemy wszystkim Państwu, którzy tak licznie słuchaliście nas z publiczności.

Do zobaczenia podczas kolejnych koncertów.