Świętowanie komunijne z dziećmi z niepełnosprawnością

Dodane 07.06.2023, 14:15

W sobotę 3 czerwca gościliśmy w parafii PW.  Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kościele Rektoralnym księży Salezjanów w Krakowie.

Z wielką radością oprawialiśmy muzycznie Mszę Świętą Pierwszokomunijną dzieci z niepełnosprawnościami. Była to niezwykle piękna i wzruszająca uroczystość.

Za zaproszenie serdecznie dziękujemy pani Teresie, mamie Nikoli i Sandry, którą poznaliśmy podczas koncertów śpiewanych dla Duszpasterstwa Osób z Niepełnosprawnościami „Barka”

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie, dobre słowa i wspólną radość również księżom Mateuszowi i Janowi.

Razem z nami na gitarze akompaniował pan Paweł, cieszymy się z miłej współpracy i spontanicznego śpiewania i grania na Bożą Chwałę.

Jesteśmy wdzięczni, że również po Mszy mogliśmy świętować z dziewczynkami ich wyjątkowy, radosny i niezapomniany dzień podczas uroczystego grilla.

Całej rodzinie życzymy potrzebnych łask Bożych, opieki Matki Najświętszej każdego dnia i wielu dobrych ludzi wokół.

Mamy nadzieję, że jak najszybciej odbędzie się nasze kolejne muzyczne i duchowe spotkanie.