Emilia Azierska i Karol Radwan zwyciężają podczas Festiwalu Piosenki Francuskiej

Dodane 26.04.2016, 12:27

Szanowni Państwo,

w dniu 22 kwietnia br. nasz podopieczny Karol Radwan został zaproszony przez Emilię Azierską, laureatkę pierwszej nagrody II edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Krakowskiej do udziału w Festiwalu Piosenki Francuskiej. Stworzył on akompaniament i zagrał piosenkę Partir là-bas.
Wykonanie duetu Emilki i Karola spotkało się z zachwytem tamtejszej publiczności i jurorów, dzięki czemu zajęli pierwsze miejsce w kategorii dzieci ze szkół podstawowych.

Dodatkowo na miłe muzyczne zakończenie dnia  Karol został zaproszony przez rodziców Emilki do kawiarni Loch Camelot, aby wystąpić przed tamtejszą publicznością.

Na scenie stoją trzy osoby. Dwóch mężczyzn i dziewczynka.

Cieszy nas bardzo fakt, że talent naszych podopiecznych jest doceniany przez osoby z zewnątrz, to dla nas niezwykle cenne.

Pani Ewie Azierskiej dziękujemy za zaproszenie i liczymy na dalszą owocną współpracę.