Fundacja Cantito pomaga uczennicy SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie

Dodane 28.05.2013, 10:38

Nasza Fundacja pomogła jednej z uczennic SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie. W dniach 21-23 maja br. odbywał się w Bochni Festiwal "Integracja malowana dźwiękiem". Agnieszka - uczennica Ośrodka została do niego zakwalifikowana. Nasza Fundacja wsparła finansowo podróż i pobyt Agnieszki oraz jej opiekunów. Był to dla niej ogromny zaszczyt, gdyż przez pierwsze dwa dni mogła uczyć się od najlepszych specjalistów, m.in: Adrianny Biedrzyńskiej, Marka Piekarczyka, Artura Barcisia, Doroty Osińskiej. W ostatnim dniu odbył się konkurs, w którym  otrzymała Ona dyplom oraz różne nagrody.

Gratulujemy!