III Wielki Koncert Kolędowy 2017

Dodane 17.01.2017, 13:03
Plakat zapraszający na koncert

Gdybyś się narodził, Panie,
nie w Betlejem, nie na sianie
ale w szopce krakowskiej
znakom wbrew i woli boskiej

Z piwnic, z lochów by płynęło
Gloria in excelsis Deo
i gruchałyby gołębie
od anielskich pieni piękniej

/Basia Stępniak-Wilk - Kolęda Krakowska/

Fundacja Artystyczna Cantito ma ogromny zaszczyt po raz trzeci zaprosić Państwa na wspólne, wielkie kolędowanie. W tym roku łączymy i integrujemy różne środowiska, dzięki temu 22 stycznia br. o godzinie 17:00 w Klubie 6 Brygady Powietrznodesantowej przy ul. Zyblikiewicza 1 w Krakowie, będzie można usłyszeć piękne polskie pastorałki w wykonaniu uzdolnionych niepełnosprawnych i pełnosprawnych artystów z całej Polski, którzy po raz pierwszy, w takim składzie, zabrzmią na krakowskiej scenie.

10-osobowy zespół, składający się z pasjonatów muzyki, pokazuje, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w realizowaniu swoich muzycznych marzeń.

Program stworzony specjalnie na ten wieczór będzie składać się  z 13 utworów przeplatanych Bożonarodzeniowymi tekstami, które złożą się na opowieść o tym niesamowitym czasie.

Ten koncert będzie również wielkim podziękowaniem dla wszystkich osób, które wspólnie z nami, w 2016 roku, zechciały zmieniać rzeczywistość niepełnosprawnych artystów, ofiarując im swój czas, serce i wsparcie.

Będzie nam niezwykle miło, jeśli  22 stycznia o godzinie 17:00, pojawicie się w Klubie 6 Brygady powietrznodesantowej, który znajduję się  przy ulicy Zyblikiewicza 1 w Krakowie.

Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas program przypadnie Państwu do gustu, a wspólne kolędowanie przyniesie Wam mnóstwo radości i pozytywnej energii na cały rok.

Podczas koncertu będzie prowadzona zbiórka na dalsze wspieranie niepełnosprawnych artystów.

Wspomnienie z zeszłego roku

Wydarzenie na Facebooku