We wrześniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Listopadowe koncerty

Dodane 05.11.2014, 21:52

Listopad to miesiąc wielu koncertów dla naszej Fundacji.

Na początek zapraszamy Państwa na koncert do kawiarni "Cudowne lata", który odbędzie się 11 listopada br. o godzinie 18:00. Ze względu na ciekawe miejsce oraz wyjątkowy dzień, zapewniamy niezwykłą atmosferę. Kawiarnia ta mieści się przy ulicy Garncarskiej 5 w Krakowie.

Kolejny koncert organizowany przez Fundację Cantito odbędzie się 18 listopada br. w Swoszowicach o godzinie 18:30 w tamtejszym sanatorium.

W andrzejkowy weekend zagramy trzy koncerty w Busku-Zdroju. Oto plan tych koncertów:
28.11.2014 - koncert w sanatorium "Nida" o godzinie 19:30
29.11.2014 - koncert w sanatorium "Włókniarz" o godzinie 19:00
30.11.2014 - koncert w sanatorium "Marconi" o godzinie 14:30

Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy na nasze koncerty, podczas których będzie możliwość wsparcia naszej Fundacji, a także nabycia płyt z kolędami oraz piosenkami autorskimi napisanymi dla podopiecznych Fundacji.