We wrześniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej rusza!

Dodane 15.02.2016, 9:44

Już po raz trzeci startujemy z Ogólnopolskim Festiwalem Piosenki Krakowskiej, edycja 2016!

Zgłoszenia do Festiwalu będą przyjmowane do 31 maja, natomiast przesłuchania konkursowe oraz Wielki Finał odbędzie się w dniach 18-19 czerwca br.

W ubiegłych latach w Festiwalu udział brali świetni młodzi artyści z całej Polski, w tym roku możesz i Ty dołączyć do tego grona. Wystarczy jedynie zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz zgłoszeniowy, nagrać wykonanie jednego z utworów konkursowych i wysłać do nas.

Więcej informacji będzie pojawiać się na stronie Festiwalu z biegiem czasu, a także na naszym profilu na Facebooku, dlatego zachęcamy do polubienia go.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy!

Czasu jest dużo, jednak nie zwlekaj!

Do zobaczenia w Krakowie!