We wrześniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej edycja internetowa 2019 nie odbędzie się

Dodane 13.05.2019, 11:37

Kochani!
Z żalem informujemy, że tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Krakowskiej nie odbędzie się. Jest to spowodowane niewielką ilością nadesłanych zgłoszeń.
W związku z małym zainteresowaniem taką formą festiwalu w przyszłym roku postaramy się wymyślić formułę, która bardziej przypadnie wam do gustu.
Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać za rok w Krakowie.