Podsumowanie roku 2019

Dodane 31.12.2019, 11:37

Szanowni Państwo,

Dobiega końca 2019 rok, czas podsumować jego przebieg w Fundacji Artystycznej Cantito.

Jak zwykle, co przyznajemy z ogromną radością, mieliśmy w nim okazje do spotykania się ze wspaniałą publicznością na licznych koncertach.

Czekamy na to, co przyniesie nam 2020 rok. Wierzymy, że wielu ludzi o otwartych sercach, mnóstwo pięknej muzyki i tylko dobry czas.

Na koniec starego roku, krótko podsumujmy, co się u nas zdarzyło w ostatnich miesiącach.

• 2019 rok zaczęliśmy hucznym kolędowaniem w aż czterech kościołach: Św. Stanisława Kostki, św. Floriana, Matki Bożej Różańcowej i św. Barbary. Były to bardzo udane koncerty, na które tłumnie Państwo przybywaliście, aby razem z nami zachować piękną tradycję wspólnego kolędowania. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie wszystkim życzliwym nam księżom proboszczom.
  • Najwięcej, bo aż osiemnaście koncertów, zagraliśmy dla Państwa w zaprzyjaźnionych sanatoriach: „Marconi” w Busku-Zdroju, „Nida” w Busku-Zdroju, Uzdrowisku „Solec” w Solcu-Zdroju, Mazowsze Medi-Spa w Ustroniu, „Krystyna” w Busku-Zdroju, „Adam” w Szczyrku. Są to wyjątkowe okazje do spotykania się z Państwem, za które jesteśmy ogromnie wdzięczni. Rozwijamy nasze muzyczne pasje, a licznie przybywająca na koncerty publiczność udowadnia nam, że to ma ogromny sens i rzeczywiście pomagamy muzyką. Nie możemy doczekać się kolejnych koncertów.
  • W tym roku zostaliśmy również zaproszeni do uświetnienia koncertem wydarzeń w Krakowie: gościnnie wystąpiliśmy na ogłoszeniu wyników konkursu o Buławę Lajkonika w Centrum Młodzieży, na pikniku w Amfiteatrze w Bronowicach, na Pikniku Rodzinnym w Sidzinie, podczas Święta Dzielnicy VIII, a także na pikniku wojskowym „Gramy dla dzieci”. Serdecznie dziękujemy za możliwość pokazania się publiczności również w naszym mieście.
  • 17 i 18 grudnia jak co roku pomagaliśmy w zorganizowaniu przedstawienia jasełkowego uczniom SPDP nr 5 z Centrum dla Niewidomych przy ulicy Tynieckiej. Są to dla nas zawsze wzruszające i budujące wydarzenia.
  • Dzięki Państwa hojności podczas zbiórek publicznych, a także z przekazanego jednego procenta podatku mogliśmy zakupić mikser cyfrowy, który poprawi jakość dźwięku na naszych przyszłorocznych koncertach. To wielki krok do przodu w naszym rozwoju.
  • Przez cały rok prowadziliśmy zbiórkę publiczną, w wyniku której otrzymaliśmy 11 574 zł. To tylko dzięki Państwa szczodrości możemy jeździć i cieszyć muzyką coraz szersze grono osób. Serdecznie za to dziękujemy i zapewniamy o stałym miejscu w naszych sercach.
  • Również jeden procent Państwa podatku przyczynił się do naszego rozwoju, była to kwota 3103,40 zł. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą złotówkę.

Kolejny dobry rok, pełen życzliwych, oddanych nam ludzi za nami. W nowy wkraczamy z wiarą, że będzie jeszcze lepszy, bo również przeżyty razem z Państwem.

Planujemy, realizujemy i z nowymi siłami zanosimy nasz talent, gdzie tylko zostaniemy zaproszeni.

Za pamięć o nas, modlitwę, finansowe wsparcie, każde dobre słowo i motywację do dalszego rozwoju i działania, z serca dziękujemy.

Zapraszamy do śledzenia tego, co wydarzy się w 2020 roku. Wszystko to będzie właśnie dla Państwa i miejmy nadzieję z Państwa udziałem.

Na ten Nowy Rok życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności i wielu dobrych ludzi wokół.

Szczęśliwego 2020 r. życzą członkowie i muzycy Fundacji Artystycznej Cantito!