Kolędowanie z kuracjuszami w sanatorium Krystyna

Dodane 27.01.2020, 12:49
Trzy  kobiety śpiewają, towarzyszy im mężczyzna grający na pianinie elektrycznym.

Pierwszy wyjazdowy koncert tego roku zagraliśmy 18 stycznia w sanatorium „Krystyna” w Busku-Zdroju. Składał się on z wybranych kolęd i pastorałek, które po raz pierwszy można było usłyszeć w trakcie wielkiego kolędowania z naszą fundacją.

Serdecznie dziękujemy pani Anecie za zaproszenie i gościnność.

Radośnie uczestniczącej w tym wspólnym kolędowaniu publiczności dziękujemy za zaangażowanie wokalne i liczne przybycie, ciepłe przyjęcie utworów, wszystkie dobre słowa pod naszym adresem i gromkie oklaski.

Do zobaczenia na kolejnych koncertach!