8 urodziny Fundacji!

Dodane 19.06.2020, 11:04

Dokładnie 8 lat temu nasza fundacja, dzięki wpisaniu do KRS, zaczęła swoją muzyczną przygodę.
Za nami wiele wspaniałych projektów, koncertów, wydarzeń muzycznych, akcji charytatywnych. We wszystkie działania angażujemy się ze śpiewem na ustach i wielkim zapałem. Działamy i gramy dalej, żeby muzyka osób niepełnosprawnych docierała do jak największego grona słuchaczy.
Z tej okazji mamy dla Was utwór wspaniałego krakowskiego artysty Zbigniewa Wodeckiego, który jest dla nas wzorem i inspiracją do naśladowania.

Miłego słuchania i podzielcie się Waszymi wrażeniami.

Więcej o naszych 8 letnich projektach poczytacie tutaj