Cudowny koncert po długim oczekiwaniu

Dodane 03.10.2022, 14:40

30 września spotkaliśmy się z Państwem w sanatorium "Krystyna" w Busku-Zdroju.

Ależ to był dla nas szczególny i wzruszający koncert!

Przez pandemię, dla Państwa i naszego bezpieczeństwa, nie mogliśmy grać w sanatoriach dwa i pół roku. Dlatego czuliśmy się wyjątkowo podekscytowani, mogąc wrócić do starych dobrych przyzwyczajeń.

Wspaniale było znów prezentować nasze piosenki i dzielić się pasją do muzyki z tak wyjątkową publicznością. Tłumnie przybyłą, rozśpiewaną i radosną, znającą większość piosenek na pamięć. Ku naszemu zachwytowi wcale nie trzeba było Państwa namawiać do wspólnego śpiewania.

Kolejnym powodem do radości stał się fakt dołączenia do naszego stałego składu Natalii Kaczor. Jesteśmy szczęśliwi, że w jednej osobie zyskaliśmy instrumentalistkę grającą na skrzypcach i flecie poprzecznym oraz wokalistkę.

Mamy nadzieję na owocną i przyjemną wieloletnią współpracę.

Już teraz nie możemy doczekać się kolejnego koncertu i możliwości pokazania Państwu, ile piosenek jeszcze mamy w zanadrzu. Tych, które wszyscy znają, ale również zupełnie nowych i nieoczywistych. Do zobaczenia niebawem!