IV koncert charytatywny dla Ani Wojtachnio

Dodane 17.10.2016, 19:01
Plakat zapraszający na koncert

Szanowni Państwo,
29.10.2016 r. o 18:30 serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny na rzecz Ani Wojtachnio i innych podopiecznych fundacji Agape, do "Siedziby u Edka"- budynek Miastoprojektu (ul. Kraszewskiego 36) w Krakowie, podczas którego mamy przyjemność zaśpiewać.

W tym roku wraz z wolontariuszami fundacji Agape łączymy siły, aby z Państwa pomocą zapewnić Ani i innym podopiecznym środki na dwutygodniowy letni obóz rehabilitacyjny. Taki wyjazd jest jedyną formą codziennej rehabilitacji koniecznej dla poprawy stanu zdrowia osób niepełnosprawnych ruchowo.

Ania Wojtachnio choruje na dziecięce porażenie mózgowe, wymaga całodobowej opieki. Za wsparcie dziękuje pięknym uśmiechem, którym chętnie obdarza swoich bliskich. Jest osobą towarzyską i komunikatywną, z radością spotyka i poznaje nowych ludzi. Na co dzień wspierają ją rodzice.

Najchętniej przebywa wśród przyjaciół, uwielbia pisać listy (zbiera także papeterie). Bardzo lubi zwierzęta i muzykę, dlatego na koncercie dla niej podopieczni Fundacji Artystycznej Cantito poczują się na właściwym miejscu.

"Poza potrzebną mi rehabilitacją, najważniejsze na obozach rehabilitacyjnych jest dla mnie to, że możemy pobyć ze sobą wszyscy razem - my - niepełnosprawni - i nasi opiekunowie".

Spotkajmy się wszyscy w sobotę 29 października, aby poznać Anię i wspomóc ją, dając jej tym samym szansę na poprawę samopoczucia, odpoczynek od codziennych trosk i tak cenną dla niepełnosprawnych ludzi integrację!