W październiku na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Jasełka SPdP 2018

Dodane 17.12.2018, 13:03
Na scenie śpiewa pięć osób (trzy kobiety, dwóch mężczyzn). Kobiety są przebrane za aniołki.

12 grudnia mieliśmy ogromną przyjemność współtworzyć przedstawienie adwentowe i okołoświąteczne przygotowywane przez uczniów Szkoły Przysposabiającej Do Pracy przy ulicy Tynieckiej 6 w Krakowie.

Prezes fundacji Monika Flaga wymyśliła piękny scenariusz zawierający wiersze, piosenki i teksty okolicznościowe.

Wiceprezes Adrian Wyka pełnił rolę wokalisty, odpowiedzialny był za nagłośnienie oraz grał na gitarze basowej.

Karol Radwan przygotował uczniom profesjonalne akompaniamenty fortepianowe, a od czasu do czasu również śpiewał.

Agnieszka Łozińska jak zwykle spełniała się jako wokalistka, a Mateusz Popis uświetniał spektakl grą na cajonie.

Przedstawienie zostało przyjęte z wielką życzliwością, a trud włożony w jego przygotowanie doceniony przez dyrekcję szkoły i licznie zgromadzoną publiczność.

Jesteśmy dumni z tego, że co roku możemy uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu, towarzysząc uczniom na scenie.