W listopadzie na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
NAWET NIEWIELKA KWOTA POTRAFI ZMIENIĆ ŚWIAT DRUGIEGO CZŁOWIEKA. PODARUJ TERAZ!

Kolejne 6 miesięcy zbiórki publicznej za nami

Dodane 08.07.2016, 11:51

Drodzy Darczyńcy,

kolejny raz wykazujecie się ogromnym sercem biorąc udział w naszej zbiórce publicznej, która prowadzona jest podczas każdego koncertu Fundacji.

Bardzo dziękujemy za okazane nam serce i wsparcie finansowe, dzięki któremu możemy realizować wszystkie nasze przedsięwzięcia, a tym Samym przyczyniać się do rozwoju muzycznego oraz rewalidacji naszych podopiecznych.

Dzięki Wam w okresie Od 4 stycznia 2016 do 7 lipca 2016 zebraliśmy 7871,32 zł. Koszty, jakie ponieśliśmy na zorganizowanie tych zbiórek wyniosły 505 zł.

Dziękujemy zarówno w imieniu członków Fundacji, jak i niepełnosprawnych artystów - głównych beneficjentów otrzymanego wsparcia.