Ilość odwiedzin: 
W kwietniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
0,0% / 0,00 zł
dotpay
WSPARCIE
MENU

Rozlicz szybko i łatwo podatek za 2018 r. Kliknij tutaj! Pomóż sobie i nam.

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

Kolejne jasełka Fundacji Cantito i SPDP przy ul. Tynieckiej

Dodane 28.01.2017, 11:52

25 stycznia br. po raz kolejny nasza Fundacja wzięła udział w przedstawieniu jasełkowym, które zostało przygotowane przez uczniów i nauczycieli Szkoły Przysposabiającej do Pracy przy ulicy Tynieckiej w Krakowie.
Podczas prób do tego przedstawienia i w czasie samego występu panowała wspaniała atmosfera. Na każdym kroku było widać współpracę i bardzo duże zaangażowanie. To dowiodło, że żadna niepełnosprawność nigdy nie jest przeszkodą do prezentowania własnych talentów i nawiązywania nowych znajomości.

Wiceprezes Fundacji Adrian Wyka, jak co roku, był odpowiedzialny za realizację dźwięku i po raz kolejny spisał się bardzo dobrze. Agnieszka Łozińska wcieliła się w rolę Anioła oraz uświetniła tę uroczystość swoim głosem. Monika Flaga – prezes Fundacji i nauczyciel w tej szkole - była odpowiedzialna za przygotowanie całego scenariusza, recytację tekstów, śpiew oraz akompaniament.

Uczniowie w czasie pobytu w tej szkole czują się bezpiecznie, są dowartościowywani na wielu płaszczyznach, rozwijają swoje zainteresowania i pasje. Dowodem na to jest chociażby fakt, że w tegorocznych jasełkach wzięli udział również absolwenci SPDP i odgrywali znaczące role.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc w ten sposób i mamy nadzieję, że jeszcze wiele takich przedsięwzięć przed nami.

Powered by CuteNews