W grudniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
NAWET NIEWIELKA KWOTA POTRAFI ZMIENIĆ ŚWIAT DRUGIEGO CZŁOWIEKA. PODARUJ TERAZ!

Kolejne koncerty Agnieszki

Dodane 01.05.2014, 20:54

W dniach 25-27 kwietnia br. nasza Fundacja zorganizowała koncerty w Solcu-Zdroju oraz bardzo często przez nas odwiedzanym Busku-Zdroju Dla Agnieszki Łozińskiej. Koncerty te jak zwykle, tak i tym razem zostały bardzo ciepło przyjęte przez publiczność tamtejszych sanatoriów.

Bardzo serdecznie dziękujemy władzom "Uzdrowiska Solec" za okazane nam serce, dzięki czemu nasz koncert mógł dojść do skutku.

Jednocześnie mamy nadzieję, że nasza współpraca zawsze będzie tak owocna, a to pozwoli dzielić się talentem i wrażliwością z naszą publicznością.