W lipcu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
10 zł. Dla Ciebie kawa mniej, dla nas ogromna pomoc. Podaruj teraz!

Kolejny koncertowy weekend za nami!

Dodane 30.10.2017, 14:48
Trzy osoby stoją - jeden mężczyzna i dwie kobiety - w dłoniach trzymają mikrofony. Po ich lewej stronie siedzi mężczyzna, który przed sobą ma klawisze.

Aby znów móc spotkać się z Państwem, w dniach 27-29 października odwiedziliśmy Uzdrowisko Solec, sanatoria „Nida” i „Marconi”, a także po raz pierwszy sanatorium „Krystyna”, gdzie zostaliśmy szczególnie ciepło przyjęci.

Wszystkie koncerty cieszyły się wyjątkowym powodzeniem. Podopiecznym fundacji Agnieszce i Karolowi udało się nawet wśród publiczności rozpoznać sąsiadów z dzieciństwa. Ogromnie cieszy nas fakt, że przybywacie Państwo na koncerty coraz liczniej i z najróżniejszych zakątków Polski.

Bardzo dziękujemy za obecność, wspólne śpiewanie, które zawsze sprawia nam ogromną przyjemność, moc oklasków i wiele dobrych słów pod naszym adresem.

Po takich weekendach umacniamy się w przekonaniu, że muzyka jest tym, co kochamy najbardziej. Z niecierpliwością czekamy już na kolejne koncertowe spotkania.

Do zobaczenia w listopadzie!