W lipcu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
10 zł. Dla Ciebie kawa mniej, dla nas ogromna pomoc. Podaruj teraz!

Kolejny sezon koncertowy rozpoczęty

Dodane 06.09.2017, 13:39

Nowy sezon koncertowy Fundacja Artystyczna Cantito rozpoczęła 1 i 2 września w sanatoriach Solec, Marconi i Nida.

Cieszymy się, że tak licznie przybyliście Państwo, aby nas posłuchać i w miłej atmosferze spędzić czas.

Po raz pierwszy całkowicie zrezygnowaliśmy z aranży, w związku z czym nasz akompaniator, Karol Radwan, pokazywał swoje umiejętności, grając przez cały czas trwania koncertów.

Wokaliści natomiast zaproponowali wiele z opracowanych niedawno na warsztatach piosenek. Jak zwykle nie zawiedliście Państwo zarówno pod względem frekwencji, jak i oklasków (pojawiły się także owacje na stojąco, za które ogromnie dziękujemy).

Z radością spotkamy się z Państwem znowu już za dwa tygodnie!

Dwoje ludzi stoi na scenie - kobieta i mężyzna. Obok nich, na krześle, siedzi kobieta, która w rękach trzyma mikrofon. Obok niej siedzi mężczyzna, który przed sobą ma klawisze.