Ilość odwiedzin: 
W sierpniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
0,0% / 0,00 zł
dotpay
WSPARCIE
MENU

Jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj nas dowolną kwotą. Tylko dzięki Tobie będziemy mogli dalej występować.

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

Zakończenie sezonu koncertowego w Kostrzu

Dodane 26.06.2019, 12:48
Mężczyzna śpiewa, obok niego stoją dwie kobiety. Po jego lewej stronie dwóch mężczyzn grających na instrumentach. Cajonie i pianinie elektycznym.

Tegoroczny sezon koncertowy zakończyliśmy w niedzielę 23 czerwca występem podczas święta Dzielnicy VIII w Kostrzu.

Dziękujemy za liczną obecność podczas pikniku również naszym przyjaciołom, znajomym i rodzinie. Wspaniale, że nas posłuchaliście i zrobiliście nam tak miłą niespodziankę.

Cieszymy się tym zaproszeniem szczególnie dlatego, że niektórzy z nas są mieszkańcami tej dzielnicy i z jeszcze większą radością prezentowali naszą muzykę podczas jej święta.

Od teraz odliczamy dni do spotkania z Państwem na koncertach w kolejnym sezonie.

A tym czasem życzymy wszystkim ciepłych i udanych wakacji.

Sanatorium Adam - ostatni koncert w tym sezonie w Szczyrku

Dodane 24.06.2019, 17:27

W piątek 21 czerwca zaśpiewaliśmy dla Państwa w Ośrodku Rehabilitacyjnym „Adam” w Szczyrku. Dziękujemy serdecznie za obecność, radość, wspólne z nami śpiewanie i gorące oklaski. Mamy nadzieję na spotkania z Państwem w kolejnym koncertowym sezonie.

Piknik Rodzinny w Sidzinie

Dodane 23.06.2019, 13:41
Kobieta stoi, śpiewa, obok niej stoi druga kobieta, w dłoni trzyma mikrofon. Za nimi trzech mężczyzn grających na instrumentach.

W sobotę 22 czerwca bawiliśmy się razem z Państwem podczas pikniku rodzinnego w Sidzinie. Mogliście Państwo korzystać ze wszystkich przygotowanych przez organizatorów atrakcji, słuchając przy okazji dobrej muzyki w naszym wykonaniu.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i poczęstunek i mamy nadzieję, że spotkaliśmy się podczas tej imprezy nie po raz ostatni.

Integracyjne Dni Bronowic

Dodane 16.06.2019, 8:43

14 czerwca spotkaliśmy się z krakowską publicznością w Amfiteatrze na osiedlu Widok. Zjawiliśmy się tam dzięki zaproszeniu przez Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana oraz Dzielnicy VI Bronowice.

Mimo upałów nie zabrakło na pikniku słuchającej i oklaskującej nas publiczności. Wspaniale się z Państwem bawiliśmy.

Podczas naszego występu obecny był Wiceprzewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy VI Bronowice Pan Wojciech Litwicki, który na zakończenie koncertu skierował w naszą stronę kilka ciepłych słów.

Za zaproszenie, obecność i wspaniały odbiór serdecznie dziękujemy i liczymy na kolejne tak miłe spotkania.

Odwiedziliśmy sanatorium "Krystyna"

Dodane 09.06.2019, 12:10
Cztery osoby (jeden mężczyzna, trzy kobiety) śpiewają. Obok nich dwóch mężczyzn gra na instrumentach. Jeden na cajonie, a drugi na pianinie elektrycznym.

7 czerwca po raz pierwszy po dłuższej przerwie zagraliśmy w sanatorium „Krystyna” w Busku-Zdroju. Zarówno pogoda jak i publiczność mocno podgrzewały nam atmosferę.

Panie z publiczności, jak najdroższe babcie, proponowały wodę artystom rozgrzanym nie tylko temperaturą, ale też gorącymi oklaskami, co bardzo nas wzruszało.

Szczególnie ujęła nas wspaniale zaśpiewana przez Państwa z Adrianem przepiękna piosenka Wojciecha Młynarskiego „Nie ma jak u mamy”.

Z całego serca dziękujemy za życzliwość i obecność podczas tego koncertu i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy.

Zjazd absolwentów SPDP

Dodane 06.06.2019, 18:36
Kobieta siedzi na krześle, na kolanach ma laptopa. Obok niej dwóch mężczyzn siedzi na ławce gimnastycznej

Przedstawiciele naszej fundacji brali dziś udział w zjeździe absolwentów Szkoły Przysposabiającej do Pracy Nr 5 przy ulicy Tynieckiej 6 w Krakowie.

Monika Flaga przygotowała wokalnie podopiecznych, aby mogli jak najlepiej zaprezentować się na scenie przed swoimi kolegami i nauczycielami.

Adrian Wyka jak zwykle chętnie udzielił imprezie wsparcia akustycznego, nagłaśniając całe wydarzenie oraz grając na gitarze basowej.

Karol Radwan towarzyszył wokalistom przy fortepianie, profesjonalnie im akompaniując.

Szkołę tę kończy teraz Natalia Lewandowska, która na pożegnanie pięknie wykonała piosenkę „Biegnij przed siebie” z repertuaru Ani Wyszkoni, natomiast Marcin Joneczko i Dominik Burchardt zaśpiewali kolegom w prezencie na dalsze dobre życie „Szczęśliwej drogi już czas”.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w kolejnym pięknym wydarzeniu.

Ostatni majowy koncert w Solcu

Dodane 05.06.2019, 17:40

Ostatniego dnia maja po raz kolejny mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem w Uzdrowisku „Solec-Zdrój”. Bardzo ucieszyła nas liczna frekwencja na publiczności, zwłaszcza tak rozśpiewanej.

Wykonywaliśmy piosenki wiosenne, jako że trwał jeszcze piękny miesiąc maj, podkreślaliśmy niedawne święto mam i wspaniale się z Państwem bawiliśmy.

Do zobaczenia już wkrótce na koncertowym szlaku.

Dwa udane koncerty w Busku-Zdroju i Krakowie

Dodane 27.05.2019, 11:56
Trzy kobiety ubrane w sukienki stoją i śpiewają.

W piątek i sobotę 24 i 25 maja zaśpiewaliśmy dwa niezwykle udane koncerty.

Pierwszy w sanatorium „Nida” w Busku-Zdroju. Był szczególny z racji dzisiejszego święta, do którego przygotowywaliśmy się na kilku ostatnich próbach. Chcieliśmy jak najpiękniej podziękować wszystkim obecnym na sali mamom za trud wychowania, uśmiech, czasem łzy… i przede wszystkim bezwarunkową miłość przekazywaną dzieciom. Każdy z nas zaśpiewał w związku z tym jakąś piosenkę z serdecznymi życzeniami: znane – Wojciecha Młynarskiego czy Krzysztofa Krawczyka, skądś wygrzebane – Waldemara Koconia, a także autorskie.

Występ został ciepło przyjęty przez licznie zgromadzoną publiczność, zwłaszcza tą z Krakowa.

Cztery osoby (1 mężczyzna, 3 kobiety) stoją, śpiewają, pozostali (dwóch mężczyzn) gra na cajonie i pianinie elektycznym

W sobotę zagraliśmy w Centrum Młodzieży imienia Henryka Jordana podczas rozstrzygnięcia konkursu o Buławę Lajkonika. Jeszcze raz gratulujemy naszym nagrodzonym podopiecznym i przyjaciołom, bardzo cieszy nas wasz sukces. Ze wzruszeniem także obejrzeliśmy występy innych wykonawców.

Jesteśmy pewni, że również za rok wyślemy na ten konkurs naszą wspaniałą i zaangażowaną reprezentację.

Dzień mamy

Dodane 26.05.2019, 14:26

Z okazji dnia mamy, z muzycznymi dedykacjami, z serca życzymy naszym najdroższym mamom, a także tym słuchającym nas na koncertach i w internecie, najważniejszego w życiu zdrowia, codziennego uśmiechu i pogody ducha, pociechy z dzieci i wiele do nas cierpliwości. ;)

Przede wszystkim jednak życzymy sobie, żeby nasze kochane mamy zawsze mogły być z nas dumne, zwłaszcza kiedy jesteśmy już dorośli, a także żebyśmy w codziennym zabieganiu znajdowali dla siebie nawzajem czas.

Żyjcie nam mamy STO LAT!

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej edycja internetowa 2019 nie odbędzie się

Dodane 13.05.2019, 11:37

Kochani!
Z żalem informujemy, że tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Krakowskiej nie odbędzie się. Jest to spowodowane niewielką ilością nadesłanych zgłoszeń.
W związku z małym zainteresowaniem taką formą festiwalu w przyszłym roku postaramy się wymyślić formułę, która bardziej przypadnie wam do gustu.
Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać za rok w Krakowie.

 

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 ... 15 ... 17 ... Starsze >>

Powered by CuteNews