Koncerty mikołajkowe w Busku

Dodane 13.12.2016, 11:11

Drodzy Państwo,

W dniach 9-11 grudnia pojawiliśmy się ponownie w Solcu i Busku.  Był to ostatni koncertowy wyjazd w tym roku, który przyniósł nam mnóstwo emocji, zaskoczeń i nieprzewidzianych sytuacji.

W piątek, 9 grudnia, z przyczyn od nas niezależnych, koncert w Solcu został odwołany za co wszystkich przybyłych jeszcze raz bardzo przepraszamy. Do ostatnich chwil staraliśmy się zrobić wszystko, aby móc dla Was zaśpiewać.

10 grudnia zagraliśmy dla wspaniałej publiczności w Sanatorium Nida. W naszych szeregach można było zaobserwować pewne braki, które były spowodowane nagłą chorobą Agnieszki, to jednak nie wpłynęło na odbiór naszego występu, czemu daliście wyraz po koncercie, w rozmowach z nami.

11 grudnia, już w pełnym składzie, zagraliśmy w Sanatorium Marconi, gdzie liczba osób zasiadających na publiczności była naprawdę imponująca. Tutaj również Wasze opinie o naszym występie były bardzo przychylne, co nas niezmiernie cieszy.

Wszystkim Państwu, którzy poświęcili swój czas na spotkanie z nami, z całego serca dziękujemy! Mamy nadzieję, że nasza muzyka zostanie z Wami na długo.

Wyrazy wdzięczności  kierujemy także do osób, które przyczyniły się do tego, że koncerty mogły dojść do skutku.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziecie Państwo równie chętnie przybywać na nasze koncerty.

Do zobaczenia!