W grudniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Koncerty w Krynicy-Zdroju

Dodane 17.12.2014, 22:43

W dniach 12-14 grudnia zorganizowaliśmy 3 koncerty w Krynicy-Zdrój.
Zagraliśmy w sanatorium „Energetyk”, sanatorium „Zgoda”, a także, co jest dla nas wielkim osiągnięciem, w Sali Balowej starego domu zdrojowego.
Dziękujemy Państwu, którzy zaszczycili nas swoją obecnością oraz słuchali nas i naszych podopiecznych podczas tych występów.
Bardzo serdecznie dziękujemy także wszystkim tym, którzy pomogli nam podczas organizacji tych koncertów.

Cieszymy się, że podoba się Państwu to, co robimy i zawsze możemy liczyć na wasze wsparcie.