W czerwcu na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Prosimy o Twój 1%. Dzięki Tobie będzie mogła trwać nasza muzyczna przygoda.

Koncerty w Solcu i Ustroniu

Dodane 27.02.2019, 11:18
Wszyscy na scenie w Uzdrowisku „Solec”. Mężczyzna siedzi przy mikserze, trzy kobiety stoją. Obok nich na cajonie siedzi drugi mężczyzna po którego lewej stronie znajduje się klawiszowiec.

22 i 23 lutego mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem w uzdrowisku w Solcu-Zdroju i w Mazowsze Medi Spa w Ustroniu.

Obydwa koncerty okazały się bardzo udane, mimo kilku niesprzyjających okoliczności – zepsutej gitary i choroby naszego akustyka i basisty Adriana. Jednak jak wiadomo, prawdziwi artyści tak łatwo się nie poddają.

Dziękujemy tacie Karola za bycie wyjątkowo naszym asystentem podczas sobotniego koncertu.

Dziękujemy Państwu za miłe spotkania i mnóstwo pozytywnej energii.

Do zobaczenia na kolejnych koncertach!